Przejdź do treści

Najczęściej zadawane pytania o kuligi w Bukowinie Tatrzańskiej (FAQ)

Wszystko zależy od wybranego pakietu – w pakiecie podstawowym oraz pakiecie premium kapela góralska zawsze jest razem z nami.

Rezerwacja kuligu odbywa się poprzez naszą stronę internetową: https://kuligbukowinatatrzanska.pl gdzie można wybrać pakiet dla siebie, a także telefonicznie pod numerem:  607 222 197

Każdy kulig trwa około 1.5h. W pakiecie podstawowym oraz pakiecie premium w programie kuligu mamy jest biesiadę góralską, stąd czas trwania kuligu jest wydłużony do 2 godzin. 

Strój dobieramy do panującej pogody i najlepiej na tzw “cebulkę”. Zima w Bukowinie Tatrzańskiej potrafi być naprawdę mroźna (nawet do -10 stopni), ale są też cieplejsze dni nawet do +5 stopni. W trakcie kuligu zatrzymujemy się na wspólną biesiadę góralską, gdzie przy ognisku towarzyszy nam kapela góralska oraz grzane wino i w trakcie zabawy w szałasie potrafi być naprawdę gorąco.

Pamiętajmy, by mieć ze sobą czapkę, szalik, rękawiczki, zimową kurtkę i wygodne, ciepłe buty.

Oczywiście, trasa kuligu jest tak dobrana, by zadbać o bezpieczeństwo uczestników w każdym wieku. Zapraszamy wszystkich, dzieci, dorosłych, seniorów, całe rodziny 🙂 

W przypadku zbyt małej ilości śniegu lub jego braku  zastępujemy sanie tradycyjnymi fasiągami (dorożkami), co umożliwia równie fascynujące doświadczenie podczas kuligu. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu niezapomnianych chwil, ale jednoczesne zagwarantowanie bezpieczeństwa.

Nie jest wymagana rezerwacja z dużym wyprzedzeniem czasowym, jednak warto wcześniej (przynajmniej 2 godziny wcześniej) zadzwonić lub sprawdzić dostępne terminy na naszej stronie internetowej, ponieważ jeśli ktoś pojawi się na miejscu zbiórki bez wcześniejszej zapowiedzi, to może nie być już wolnych miejsc.

Zapraszamy do kontaktu:  +48 607 222 197 lub https://kuligbukowinatatrzanska.pl

Tak, transport jest zapewniony, wszystkie szczegóły ustalamy telefonicznie pod numerem:  +48 607 222 197. 
Transport ten jest dodatkowo płatny.

lub